Javascript etkin değil !
Anasayfaya git Sayfayı yenile
60 TRY
40.00 TRY
Üyelik başvurusu - 1 ay
130 TRY
90.00 TRY
Üyelik başvurusu - 3 ay
210 TRY
150.00 TRY
Üyelik başvurusu - 6 ay
320 TRY
240.00 TRY
Üyelik başvurusu - 1 Yıl
KDV kanununun geçici 20. maddesi uyarınca, bu hizmet KDV'den muaftır.


Erişim bilgileri
Kullanıcı adı :
Şifre :
Şifre (Tekrar) :

Kişisel bilgiler
Yetkili kişi :
Telefon numarası :
E-posta :

Sözleşme
1. İş bu sözleşme, "???" ile ihalebilgi.net sitesine abone olan "Kullanıcı" arasında geçerlidir.

2. Bu sözleşme, ihalebilgi.net sitesindeki ihale bilgilerine erişim hakkının yasal yollardan alındığını ve hem ???'nin hem de kullanıcının hak ve yükümlülüklerini belirler.

3. ??? gerekli gördüğü zaman mevcut sözleşme şartlarına yenilerini ekleme hakkına sahiptir. Bu sözleşmede yapılacak değişiklikleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

4. Kullanıcı, ihalebilgi.net sitesine abone olduğunda, kayıt formunda girdiği bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmiş ve bu sözleşme şartlarını aynen kabul etmiş sayılır.

5. ihalebilgi.net sitesine ilk defa abone olan her kullanıcıya 7 günlük deneme süresi verilir. Bu süre abonelik ücretinin ödenmesi ile başlar. 7 gün deneme süresi içerisinde abonelik iptalinin talep edilmesi durumunda hiçbir kesinti yapılmadan abonelik için yatırılan ücret aboneye geri ödenir ve abonelik iptal edilir.

6. Fatura kesildikten sonra aboneliğin iptali ve abonelik ücretinin iadesi talep edilemez. Kullanıcının faturası, deneme süresi dolduktan sonra kayıt formunda belirtmiş olduğu adrese posta ile gönderilir.

7. ihalebilgi.net hiçbir sebep beyan etmeden ve önceden uyarmadan, yayınladığı içerikte yer alan bilgileri düzeltme, silme ve yeni bilgiler ekleme hakkına sahiptir.

8. ihalebilgi.net'da yer alan görsel ya da yazılı dökümanların ya da kodların tamamı ya da bir kısmı izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz, pazarlanamaz, yayınlanamaz ya da başkalarına satılamaz.

9. Üyelerin internet erişiminden veya ihalebilgi.net'un bulunduğu sunucularda meydana gelebilecek arızalardan, ihalebilgi.net'da yayınlanan mevcut ihale bilgilerinde kurum veya kuruluşlardan kaynaklanan eksiklerden ve/veya sehven yapılmış hatalardan dolayı doğacak zararlardan ??? veya ihalebilgi.net sorumlu tutulamaz.

10. Kullanıcı, kendi belirlemiş olduğu kullanıcı adı ve şifresinin üçüncü kişilerin eline geçmemesi için gereken önlemleri alır. Gizlilik arzeden veya siteye giriş yapmaya yarayan kullanıcı bilgilerinin, üçüncü şahıslar tarafından elde edilmesinden doğabilecek zararlardan ??? veya ihalebilgi.net sorumlu değildir.

11. Kullanıcı, zaman sınırı olmaksızın dilediği internet bağlantısı üzerinden, aynı IP adresini kullanarak, bir veya birden fazla bilgisayar yada telefon ile ihalebilgi.net sitesine kullanıcı adı ve şifresi ile erişim sağlayabilir. Aynı kullanıcı adı ve şifre ile, eş zamanlı yada birbirine yakın zamanlarda, farklı internet bağlantıları üzerinden, farklı IP adresleri kullanarak, ihalebilgi.net sitesine erişim yapılması yasaktır.

12. ihalebilgi.net sitesinde bulunan farklı sitelere ait bağlantılar, abone ve ziyaretçileri bilgilendirme amaçlıdır. ??? ve ihalebilgi.net ile ticari veya gayri ticari hiçbir bir bağı bulunmamaktadır. Yönlendirme yaptığımız sitelerle alakalı yaşanabilecek olumsuzluklardan dolayı ??? veya ihalebilgi.net sorumlu tutulamaz.

13. Kullanım süresinin bitiminde abonelik yenileme ücretinin yatırılması halinde bu sözleşme yenilenmiş sayılır.

14. Sözleşmeye uyulmaması ya da abonelik ücretinin ödenmemesi halinde ??? kullanıcının aboneliğini ve/veya bu sözleşmeyi ihtara gerek duymaksızın iptal etme ya da askıya alma hakkına sahiptir.

15. Bu sözleşme 15 maddeden ibaret olup her iki tarafıda bağlayıcı niteliktedir. Anlaşmazlık hallerinde Samsun mahkemeleri yetkilidir.

Tel - fax : +???
Telefon : +???
Destek : +???

© 2005~2018 ???